У Ратуші в тестовому режимі працюватиме пристрій температурного скринінгу
На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення встановити у низці міських установ новітні пристрої температурного скринінгу
- Львів
-
22 травня 2020 17:53
Сьогодні, 22 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення встановити у низці міських установ новітні пристрої температурного скринінгу. Так, за словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, пристрої працюватимуть у тестовому режимі, зокрема у Ратуші.
"Цих вихідних за допомоги ІТ Кластера у Львові відбувся хакатон. Сьогодні ми хочемо презентувати, розроблений компанією EdPro спеціальний пристрій температурного скринінгу. Це — повністю новітня розробка. Ми пропонуємо цю розробку, як один із визначених переможців до використання у пілотному режимі у деяких міських установах. Зокрема, ми пропонуємо замінити ним камеру скринінгу у Ратуші. Теплова камера, що була раніше, вже встигла показати свої переваги та недоліки. Ми надамо її розробникам певні зауваження щодо вдосконалення", — зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
Сектор

