У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія

Фіналістки "Міс Львів-2015" не отримали жодних нагород

Понад 100 учасників стартували у першому вечірньому забігу-феєрії, що відбувся ввечері 10 квітня 2015 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

З настанням темряви та увімкненням освітлення у Стрийському парку на дистанцію у 5 км вийшли як представники молоді, так і люди старшого віку, а також фіналістки конкурсу краси "Міс Львів-2015".

У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія - фото 1

На жаль, красуні не потрапили до числа переможців забігу-феєрії, хоча подолали усі три кола дистанції із більшістю учасників. Першими серед дівчат фінішувала вихованка ДЮСШ №10 м. Львова Оксана Осінська (результат 19 хв. 19 сек), другою - учениця Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Катерина Бугай (результат 19 хв. 22 сек), а третьою прийшла до фінішу Яна Чорна, яка навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка (результат 20 хв. 52 сек).

У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія - фото 2

Неочікуваною виявилася трійка призерів серед хлопців, адже перше місце посів студент Національного університету "Львівська політехніка" Юрій Мацюк (результат 15 хв. 25 сек).

У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія - фото 3

Срібним призером забігу став Ігор Желеч, який навчається у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені І.Франка та спеціально приїхав до Львова для участі у забізі (результат 15 хв. 31 сек). Бронзові нагороди отримав студент Львівського державного університету фізичної культури Юрій Мочульський (результат 15 хв. 34 сек).

У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія - фото 4

По завершенні забігу ряд активістів настільки захопився ідеєю забігів увечері, що зініціював створення Студентського бігового клубу Львівщини. Координатором клубу став учасник забігу, студент Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Бучацький.

У місті завершився перший вечірній забіг-феєрія - фото 5

Більше новин про забіги відзначення Дня фізичної культури і спорту читайте на Depo.Львів