ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині можна стати мером за 36 гривень

У містечку в області найменша грошова застава на пост мера міста
Depo.
14 серпня 2015 11:30
ФОТО: depo.ua
На Львівщині можна стати мером за 36 гривень
На Львівщині можна стати мером за 36 гривень

Центральна виборча комісія затвердила розмір грошової застави для кандидатів в мери міста та для депутатів в місцеві ради. Найменша грошова застава у Львівській області в місті Угнів, і становить вона 36 гривень. А все тому, що в містечку проживає всього 731 виборець. Про це Depo.Львів повідомила прес-секретар ЛОГО "Комітет виборців України" Олександра Чоловська.

Відповідну постанову ЦВК прийняла 10 серпня. Тією ж постановою ЦВК затвердила розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів в депутати обласної, районної, міської, висунутого в багатомандатному виборчому окрузі.

Згідно Закону України "Про місцеві вибори" част. 1. ст. 44 розмір застави прямо залежить від числа виборців, що проживають на території адміністративної одиниці.
Так, на пост мера Львова доведеться викласти 28 361 гривню. Щодо інших міст у Львівській області, то у Дрогобичі - 3 300 грн.

Найменша грошова застава на пост мера міста Угнів - 36 грн, та у місті Белз - 79 грн.
Найбільша грошова застава для кандидата в депутати у Львівську обласну раду - 94 529 грн.

Застава повертається у випадку, якщо за результатами місцевих виборів кандидат визнається обраним в одномандатних або багатомандатному виборчих округах або визнаний обраним мером.

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів