UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У міський бюджет Львова надійшло 10 млн грн за оплату штрафів за порушення у сфері містобудівної діяльності

Станом на перше вересня за результатами діяльності Інспекції держбудконтролю щодо накладених штрафних санкцій надійшло до міського бюджету 10 млн грн

Як повідомив Святослав Кіндратів, керівник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю м. Львова, з початку 2019 року до міського бюджету Львова надійшло 10 млн грн. за оплату штрафів за порушення у сфері містобудівної діяльності. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

"Станом на перше вересня за результатами діяльності Інспекції держбудконтролю щодо накладених штрафних санкцій надійшло до міського бюджету 10 млн грн", — зазначив керівник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно- будівельного контролю м. Львова Святослав Кіндратів.

Нагадаємо, основними порушеннями законодавства у сфері містобудівної діяльності, що виявлялися під час проведення перевірок об’єктів будівництва, є:

  -  виконання будівельних робіт з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, затверджених проектних рішень

 -   виконання будівельних робіт без отримання у встановленому законом порядку права на виконання будівельних робіт

   - наведення недостовірних даних у документах, що посвідчують право на виконання будівельних робіт,

недопущення посадових осіб Інспекції до об’єктів будівництва для проведення перевірок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook