UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові з’явиться стежка здоров’я

В регіональному ландшафтному парку "Знесіння" відкриють "Стежку здоров’я"

Регіональний ландшафтний парк "Знесіння" та Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина" запрошують містян та гостей Львова на відкриття "Стежки здоров’я", яке відбудеться в четвер, 10 жовтня. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. До стежки можна дістатися від Інформаційно-освітнього центру парку і Домівки для тварин на вул. Довбуша, 24.

""Стежка здоров’я", яка обладнана спортивним інвентарем та інформаційними щитами про правильне застосування тренажерів, покликана покращити реалізацію рекреаційної та оздоровчої функції Регіонального ландшафтного парку "Знесіння" та сприяти ширшому залученню громадськості до оздоровчих і природоохоронних заходів, так само як забезпечити вільний доступ до лікувальних процедур людям з різним рівнем матеріального забезпечення.

До участі в заході запрошено представників спортивних, молодіжних організацій, навчальних закладів, місцевої громади та всіх охочих", — повідомили організатори.

"Стежка здоров’я" створена в рамках Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, Фаза 2, яка реалізовується Західно-українським ресурсним центром за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook