UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові з’явилася нова комунальна послуга

Вивезення відходів визначили окремою комунальною послугою

У Львові з’явилася нова комунальна послу…

Виконавчий комітет прийняв рішення "Про визначення послуги з поводження з побутовими відходами окремою комунальною послугою у м. Львові". Рішення прийнято із правками, а також міський голова Львова Андрій Садовий запропонував повернутися до нього через два місяці, щоб проаналізувати, як все працює, пише Depo.Львів. Рішення прийнято на виконання Закону України.

"Цим проектом рішення пропонується визначення послуги з поводження з побутовими відходами окремою комунальною послугою, та уточнюється питання щодо нарахування плати по приміщеннях, в яких відсутні зареєстровані особи, а також по житлових приміщеннях, у яких кількість проживаючих осіб відрізняється від зареєстрованих. Також, як передбачено Законом України „Про житлово-комунальні послуги", є можливість мешканцям обрання форми укладення договорів з перевізниками. Усі старі угоди діють до моменту укладення нових, але до травня 2020 року, як визначено законом", — доповів Сергій Сало, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами.

А виконавцям послуг з поводження з відходами необхідно здійснювати укладення договорів зі споживачами про надання послуг з поводження з побутовими відходами згідно з обраною співвласниками багатоквартирних будинків моделлю організації договірних відносин з врахуванням вимог нормативних документів щодо частоти забору побутових відходів, необхідної кількості контейнерної тари для забезпечення збору побутових відходів та роздільного збору вторинної сировини.

"Ми провели багато засідань по цьому питанню за участю представників перевізників, районних адміністрацій, депутатських фракцій. Оскільки вже вступив в дію закон про окремий рахунок, нам треба прийняти це рішення, щоб люди могли отримати субсидію", — відзначив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань безпеки міста.

Рішення прийняли з правками. Також міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що до нього необхідно повернуться через два місяці, щоб проаналізувати, як все працює.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook