У Львові звільнили директора оборонного заводу

"Укроборонпром" звільнив підозрюваного в розтраті 28,5 млн гривень директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа

Державний концерн "Укроборонпром" звільнив підозрюваного в розтраті 28,5 млн гривень директора державного підприємства Львівський бронетанковий завод Романа Тимківа. Про це йдеться в повідомленні "Укроборонпрому", передає Depo.Львів.

"Роман Тимків звільнений з посади директора ДП" Львівський бронетанковий завод ". Відповідний наказ сьогодні, 28 серпня, підписано генеральним директором ДК "Укроборонпром" Павлом Букіним", - сказано в ньому. Згідно з повідомленням, Тимків під час керівництва підприємством допустив неефективні рішення, які призвели до несвоєчасного ремонту військової техніки.

У зв'язку з цим Львівський бронетанковий завод рішенням суду зобов'язаний виплатити на користь замовника штрафні санкції. Згідно з умовами контракту, укладеного з Романом Тимківим як керівником підприємства, він відповідає за якісне виконання замовлень, недотримання цього є підставою для дострокового розірвання трудових відносин.

15 липня 2017 року суд заарештував Тимківа і встановив заставу в розмірі 2 млн гривень.

У березні детективи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування справи щодо чиновників Збройних сил і державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" за підозрою в розтраті 28,5 млн гривень при закупівлі запчастин для військової техніки.

У серпні 2018 року Господарський суд Києва стягнув з державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" 9,8 млн гривень до державного бюджету за несвоєчасне виготовлення і поставку бойових машин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook