ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'ян закликали забрати гроші з російських банків

Активісти обіцяють провести акції по усій областях Західної України
Depo.
8 вересня 2015 20:26
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 8 вересня, громадські організації Львова знову вийшли на пікет проти російських банків. Про це пише Depo.Львів

Цього разу акція пройшла під "Сбербанком Росії" на проспекті Чорновола.

Громадський активіст Іван Спринський каже, що акція була проведена з метою інформування громадян про ймовірність закриття російських банків з ціллю запобігти фінансовим втратам львів'ян.

У Львові знову пікетували російський банк - фото 1

Активісти роздали прохожим львів'янам інформаційні листівки з повідомленням: "Увага! Існує ризик закриття російських банків. Збережи свої гроші!", та наклеїли подібні на саме приміщення.

У Львові знову пікетували російський банк - фото 2

Через два тижні ряд громадських організацій, які сьогодні провели акцію протесту, закликають всі громадські організації Західної України провести тижневий пікет проти банків країни-агресора.

У Львові знову пікетували російський банк - фото 3

Йдеться про те, що в понеділок, 21 вересня, по всіх областях Західної України активісти планують провести пікети "Сбербанку Росії".

А наступні два тижні обіцяють пікетувати й інші банки: у вівторок, 22 вересня - "ВТБ Банк", середу, 23 вересня - "VS Bank", четвер, 24 вересня - Forward Bank та у п'ятницю, 25 вересня - "Альфа - Банк".

Раніше активісти обіцяли, що їх дії будуть більш радикальними.

Більше новин про бойкот російського бізнесу читайте на Depo.Львів.