UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові жінка три місяці прожила зі зламаним хребтом

Жінка ходила і навіть три доби сидячи їхала в автобусі, не підозрюючи про свою проблему

Мирослава Бзікадзе
Шеф-редакторка Depo.Львів
У Львові жінка три місяці прожила зі зла…
Фото: Перше територіальне медичне об'єднання

Львівські медики провели надскладну операцію, врятувавши життя та здоров’я 67-річній Людмилі.  Жінка впала з драбини й три місяці прожила зі зламаним хребтом, навіть про це не підозрюючи. Про це повідомили на Facebook-сторінці Першого територіального медичного об’єднання Львова, передає  Depo.Львів.

Ще минулої осені у Людмили закордоном загинув єдиний син. Аби його поховати, жінка поїхала за 2000 кілометрів. Там, прибираючи в оселі покійного сина, впала з драбини та сильно вдарилася спиною. Проте місцеві лікарі на огляді перелому не побачили, констатувавши лише сильний забій.

Майже місяць жінка ледве підводилася з ліжка. А потім, напившись знеболюючих, сіла в автобус і поїхала додому. Зі зламаним хребтом вона сидячи проїхала три доби.

Вдома нестерпний дискомфорт у попереку та ногах не давав ані спати, ані вставати із ліжка. Квартирою Людмила пересувалася з паличкою. Муки жінки тривали, допоки чоловікові не увірвався терпець – він привіз її до Першого медичного об’єднання Львова на повторне обстеження. Тут лікарі побачили перелом та рекомендували негайну операцію, адже будь-який невдалий рух міг назавжди прикувати Людмилу до інвалідного візка.

"Через складність операцію проводили спільно нейрохірурги двох лікарень – 8-ї лікарні та Лікарні швидкої допомоги. А все тому. Що у жінки, окрім всього, виявили остеопороз (крихкість кісток). З таким діагнозом встановлювати металоконструкцію для підтримки хребта вкрай важко. Щоб зафіксувати хребці, хірурги використали медичні гвинти, які зафіксували спеціальним кістковим цементом", - кажуть медики.

Операція Людмили пройшла успішно і вже за два дні жінка змогла встати. А сьогодні її вже виписують додому. Хоча жінці ще не можна сидіти й попереду тривала реабілітація, спина у неї більше не болить. І головне – вона уже точно зможе ходити.

Зазначимо, щороку у Першому медичному об’єднанні Львова нейрохірурги двох дорослих лікарень виконують близько 500 подібних операцій. Медики кажуть, що дедалі частіше пацієнти звертаються до них із задавненими травмами, а це значно ускладнює лікування та зменшує шанси на повне одужання.

Нагадаємо, у Першому медоб’єднанні Львова уже кілька місяців функціонує психіатричне відділення, де надають допомогу людям із соматичними недугами, у яких є реакції з боку психіки. З пацієнтами у психіатричному відділенні працюють найкращі спеціалісти, адже воно відкрите у співпраці з кафедрою психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme