UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові збільшать фінансування лікарні

Фінансування лікарні швидкої медичної допомоги планують збільшити

У Львові збільшать фінансування лікарні…

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова, а також Львівська обласна клінічна лікарня з наступного року по пакету пріоритетних послуг можуть розраховувати на суттєве збільшення фінансування. Про це  під час наради розповіла директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, пише Depo.Львів.

У 2017 році у приймальне відділення лікарні лише бригадами швидкої допомоги доставили майже 12 тисяч пацієнтів та 4 тис - в травмпункт, у 2018 – 9 тисяч  і 3 тисячі в травмпункт, а у 2019 році – 5 тисяч та 1700 осіб відповідно.

За словами Ірини Микичак висновки незалежних експертів та аналіз показників свідчать про те, що лікарня потребує інвестицій.

"Питання кадрів вкрай важливе для лікарні. Оскільки та кількість бригад, що працює в лікарні, має занадто велике навантаження. Міській владі рекомендуємо знайти можливість встановити цільову доплату молодшому медичному персоналу, адже ця установа приймає найбільшу кількість ургентних пацієнтів. Великі сподівання ми покладаємо на реформу другого рівня медичної допомоги, аби була змога надавати якісну допомогу",- наголосила очільниця департаменту.

Лікарня входить в п’ятірку за обсягом госпіталізації в Україні. Навесні відбувалась перевірка щодо дотримання ліцензійних умов, після якої лікарня підтвердила ліцензію згідно із вимогами Міністерства. Лікарня з обласним центром екстреної медичної допомоги входить в єдину мережу  служби екстреної медичної допомоги.

На Львівщині судитимуть акушер-гінеколога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook