У Львові збережеться ожеледиця
Синоптики застерігають: 6-7 лютого на дорогах збережеться ожеледиця
- Львів
-
5 лютого 2018 19:21
Як повідомляє Depo.Львів, Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що 6-7 лютого на дорогах міста Львова збережеться ожеледиця. Завтра вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, вночі та вранці слабкий туман. Вітер південний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 12 – 14° морозу, вдень 4 – 6° морозу. Львівська міська рада закликає усіх бути обачними під час руху.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає водіїв за можливості утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим, хто виїхав, – бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, обов'язково вмикати фари. Слід пам'ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Особливе прохання до водіїв великогабаритного транспорту при погіршенні погодних умов – об'їжджати Львів.
У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, мешканців та усіх небайдужих львів'ян, гостей міста просять повідомляти на гарячу лінію міста за коротким номером 15-80. Особливо – якщо бачать безпритульних, адже у місті цілодобово працює пункт обігріву на вул. Кирилівській, 3а, за необхідності – працюватимуть ще й додаткові.
В середу, 7 лютого, синоптики прогнозують без істотних опадів, на дорогах ожеледицю. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 8 – 13° морозу, місцями 16 – 18о морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 16:44Нічна атака на Львівщину була наймасштабнішою за час великої війни
- 15:09Львів та область атакували 78 дронів та 12 ракет рф, - ОВА
- 10:59 Пʼятигодинний терор: На Львівщині четверо загиблих та 6 постраждалих
- 09:05Атака на Львів: горить індустріальний парк Sparrow
- 08:18Тривога у Львові: Ворог нещадно лупить дронами та ракетами
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 22:41На Львівщині зіткнулися вантажівка та міжміська маршрутка: багато травмованих
- 12:19На місці вбивства Андрія Парубія у Львові встановлять меморіальну дошку
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 12:38На Львіщині заблукали двоє грибників. Одного знайшли мертвим ФОТО