ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові затвердили зміни у бюджет

Затверджено зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

Depo.
16 квітня 2018 15:45
ФОТО: depo.ua

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення "Про внесення змін до бюджету м. Львова на 2018 рік". Про це повідомляє Depo.Львів. Рішення підтримано із зауваженнями директора юридичного департаменту щодо розгляду змін до бюджету на засіданні сесії Львівської міської ради.

Як повідомив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, крім передбачених змін пропонується виділити 150 тис. грн управлінню соціального захисту для надання одноразової матеріальної допомоги, а також вільний залишок коштів у розмірі 76, 387 млн грн передати у бюджет розвитку із подальшим їх розподілом.

"Також ми, коли затверджували проект бюджету на виконкомі і потім на сесії, робили його за типовою формою, яка витримала усі вимоги чинного законодавства. Однак, коли подаємо документи у Міністерство фінансів щодо надання дозволу на проведення гарантій, Міністерство включає нам ще додаткові пункти. Тобто Міністерство фінансів просить внести такий пункт в ухвалу сесії – "звільнити львівські комунальні підприємства від надання майнового та іншого забезпечення у разі отримання ними місцевих гарантій", - наголосив Олег Іщук.

"У цьому рішенні є розділ про сплату заборгованості перед компанією "Балком". Тому пропоную проголосувати це з приміткою, що дане питання буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради", - додала Гелена Пайонкевич.

У Львові нечувано зросте ціна на проїзд у трамваях.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube