У Львові затвердили перелік проєктів громадського бюджету, що реалізовуватимуть у 2020 році
Відсоток участі мешканців Львова у громадському бюджеті є рекордним серед інших міст України у 2019 році
- Львів
-
13 грудня 2019 15:09
На сесії Львівської міської ради, затвердили повний перелік проєктів-переможців Громадського бюджету, що планують реалізувати у 2020 році. Цьогоріч до затвердження рекомендовано 55 проєктів-переможців на загальну суму 46 млн 768 тис. З них 7 великих та 48 малих проєктів, тобто по 8 у кожному районі Львова. Загалом на Громадський бюджет Львова 2019−2020 років було подано 219 проєктів, що на 60 більше, ніж минулого року. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Depo.Львів.
"Громадський бюджет — це спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі міста самостійно вирішують, як витратити частину муніципальних коштів. Найкращі пропозиції, визначені шляхом голосування, фінансуються за кошти спеціального фонду міського бюджету. Львів'яни вже четвертий рік поспіль беруть участь у громадському бюджеті. 3 2016 по 2018 роки переможцями Громадського бюджету Львова стало 159 проектів на загальну суму 81 млн. 465 тис. грн. З них станом на листопад 2019 року вже реалізовано 141 проект. У 2019 році мешканці подали 219 проектів на суму 215 215 439 грн. з них 191 проект пройшов попередню модерацію, отримав позитивну оцінку та був допущений до голосування. За проекти громадського бюджету у 2018 році проголосувало 103 726 мешканців та було віддано 153 945 голосів", - зазначив начальник управління "Секретаріат ради" Юрій Лукашевський..
Активність мешканців, у порівнянні із попереднім роком, становить 50%, а порівнюючи із 2016 роком кількість мешканців, які голосували за проекти, зросла майже у 5 разів.
Відсоток участі мешканців Львова у Громадському бюджеті є рекордним серед інших міст України у 2019 році.
Відповідно до результатів голосування до фінансування за кошти спеціального фонду міського бюджету міста Львова у 2020 році рекомендовано 55 проектів на загальну суму 46 756 421 грн. 7 великих на суму 19 075 127 грн. та 48 малих на суму 27 681 294 грн.
"Затверджені до фінансування проекти будуть реалізовані протягом 2020 року", — зазначив Лукашевський.
З 1 до 15 листопада у місті тривало голосування за проєкти Громадського бюджету Львова. Цьогоріч участь у ньому взяли 100 726 львів’ян, які віддали понад 150 тисяч голосів. В результаті місто отримало новий рекорд за кількістю голосів, перевищивши у 5 разів кількість від старту Громадського бюджету у 2016 році.
Цьогоріч за проєкти Громадського бюджету Львова проголосувало 103726 мешканців міста. А це 13,8% від всього населення Львова. Рекорд для Львова, рекорд для України.
Громадський бюджет — це не лише визначення пріоритетності тих чи інших видатків у міському бюджеті. Це можливість для кожного долучитися до управління містом.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:20Правоохоронці Львівщини затримали посадовця Міноборони з Одеси, який переправляв ухилянтів за кордон ФОТО
- 21:21СБУ відкрила справу через прослуховування в кабінеті мера Львова
- 17:35Портативна подушка: мастхев для мандрівників Актуально
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових