ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними автомаршрутами

Розмістили її на автовокзалі на вул. Стрийській
Depo.
7 серпня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
У Львові запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними автомаршрутами
У Львові запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними автомаршрутами

Як повідомляє Depo.Львів з посилання на голову Львівської обладміністрації, на автовокзалі на вул. Стрийській у Львові відкрили єдину диспетчерську службу з контролю за обласними маршрутами, яка відстежуватиме роботу пасажирського автотранспорту.

З її допомогою здійснюватиметься контроль наявності автобусів на рейсі, дотримання ними графіку руху та маршруту.

"Вважаю, що рух транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення, має відображатись на кожній автостанції", - вважає Синютка.

Як розповів голова обладміністрації, диспетчерська служба створюється у декілька етапів. На першому етапі відбулись переговори з перевізниками про необхідність встановлення GPS-навігації, на другому - реалізовано ідею відстеження руху транспортних засобів, тобто візуальне відображення руху маршрутів на екрані.

Синютка також повідомив, що до кінця року весь приміський та міжміський пасажирський автотранспорт обладнають GPS-навігаторами. Інформація, яка надходитиме з GPS-трекерів, буде надійно захищеною та розміщуватиметься на віддаленому сервері з належним ступенем захисту.

"Наступним етапом стане відображення на спеціальних табло інформації про місцеперебування потрібного автобуса, а також часу прибуття на певну зупинку", - додав голова ОДА.

Більше новин про розвито інфраструктури Львівщини читайте на Depo.Львів.