ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові запрацює центр раннього втручання для дітей з вадами розвитку

Це новий тип медичної установи, який передбачає раннє втручання в сім'ю, в якій є дитина, віком від народження до 4 років

Depo.
17 квітня 2018 10:28
ФОТО: depo.ua

В цьому році у Сихівському районі управління охорони здоров'я Львівської міської ради планує створити центр раннього вручання для навчання батьків правильному догляду за дитиною, яка має затримки і вади розвитку. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

"Це новий тип медичної установи, який передбачає раннє втручання в сім'ю, в якій є дитина, віком від народження до 4 років, яка народилася з вродженими вадами або з високим ризиком розвитку ускладнень. Це є у світі, є в Європі, а в Україні тільки починає розвиватися.

Такі підрозділи раннього втручання створюються для того, щоб навчити батьків з раннього віку працювати з такими дітьми, правильно доглядати і виробляти в дитини навики, щоб вона потім могла інтегруватися в суспільство і не відчувала себе обмеженою. Таким аналогом є центр "Джерело", який також займається раннім втручанням", - розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради.

Перший такий центр раннього втручання відкриють до кінця цього року у комунальній 4-тій міській поліклініці, що на пр. Червоної Калини, 68. Такі ж центри згодом планують відкрити у ще двох закладах охорони здоров'я – в поліклінічному відділенні №2 на вул. Мазепи, 25, та в 5-тій міській клінічній поліклініці на вул. Виговського, 32.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube