ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові за добу випало 64% місячної норми опадів

На деяких вулицях дощоприймачі не справились з кількістю води
Depo.
21 вересня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівський регіональний центрі з гідрометеорології, за добу у Львові випало 39 мм опадів, що становить 64% до норми за місяць.

Відповідно до інформації районних адміністрацій, у місті було зафіксовано кілька випадків замулення дощоприймачів. Комунальні служби вчора впродовж дня розчищали дощоприймачі від нанесеного водою листя.

"В нашому районі було замулення дощоприймачів на вул Зеленій в районі "Арсену". По 2 будинках були скарги на забиті зливні системи. Вчора комунальні служби двічі виїжджали, аби розчистити дощоприймачі", - розповіла голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк.

У Шевченківському районі міста також протягом дня працювали усі ЛКП. "Було сильне замулення на вул Під Голоском, там водою нанесло піску. Було 12 скарг на дахи - ринви не справлялись з кількістю води", - розповів голова Шевченківської райадміністрації Олександр Удовенко.

"Сильно замулився дощоприймач на вул Виговського, 41. Виїжджали служби, все прочистили. Інших неординарних ситуацій в районі не було», - розповіла голова Залізничної райадміністрації Надія Банах.

За словами голови Личаківської райадмінітрації Івана Лозинського, забився дощоприймач на вул Пекарській. Служби виїхали, почистили. Також у районі впало одне дерево, ніхто не постраждав.

«Було затоплення дощоприймачів на вул Городоцькій, Стефаника, Джерельній. Замулені дощоприймачі почистили», - додав заступник голови Галицького району Андрій Зозуля.

Заступник голови Франківської райадміністрації Орест Тимчишин розповів, що було сильне нагромадження води на вул Сахарова-Вітовського-Коперника. Служби відтягнули автобус, який зламався посеред дороги.

Раніше ми розміщали фоторепортаж про те, як Львів виглядає після потопу.

Більше новин про Львів читайте на Depo.Львів.