ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові з'явився "Палац ігрових видів спорту"

Спортивний комплекс передбачено для використання п'ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту

Depo.
12 жовтня 2018 11:46
ФОТО: depo.ua

У Львові створили комунальне підприємство "Палац ігрових видів спорту". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

"Палац ігрових видів спорту" буде замовником будівництва палацу спорту на Сихові.

Спортивний комплекс передбачено для використання п'ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.

"Це комунальне підприємство, яке буде професійно та фахово будувати спортивний комплекс і обслуговувати його. Ми повинні вже сьогодні сформувати якісну команду, провести усі тендерні процедури. Добре, що є підтримка держави. Зараз ми з урядом проговорюємо, щоб ця постанова була продовжена на наступний рік, і щоб кошти можна було використовувати і цього, і наступного року", - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у 2017 році провели Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію спортивного комплексу. Переможцем конкурсу стала ТАМ "Кудін". Цей проект запропонував рішення використати дах споруди як гірку, де можна кататися на санках і на різних видах нартів. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Додамо, що у Львові на військових землях збудують дитсадок.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube