У Львові з'явиться будинок на дереві

У сквері святого Юра облаштують дитячий майданчик за 900 тис. гривень

Галицька районна адміністрація провела закупівлю із вибору підрядника для влаштування дитячого майданчика у сквері святого Юра у Львові, проект якого торік обирали на всеукраїнському архітектурному конкурсі. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За проектом архітектурного бюро "А44", який переміг у згадуваному архітектурному конкурсі, майданчик у сквері святого Юра вміщуватиме одночасно до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 6 років, від шести до десяти років, та до 12-ти років та забезпечувати умови для їхнього активного дозвілля. Це буде майданчик європейського зразка із неагресивною фоновою архітектурою, з пластичними формами та ландшафтними елементами. За задумом, він не конкуруватиме із пам'ятником Андрею Шептицькому.

Відповідно до технічної документації, підрядник має влаштувати на території майданчика лазанку, яка буде головною принадою майданчика. Також тут змонтують будинок на дереві, слухову трубу, батут, чотири балансири, дві гойдалки для старших дітей та дві – для молодшик, гірку та інші ігрові елементи. Довкола майданчика розташують лави трьох різних типів, обладнають велопарковку. Передбачено улаштування покриттів з рулонного газону та додаткове озеленення.

Варто нагадати, що попередній дитячий майданчик у сквері на площі Святого Юра був занедбаним, його демонтували під час реконструкції площі та прокладення дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича. Враховуючи реконструкцію площі та для убезпечення дітей від дорожнього руху було обрано нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

Нагадаємо, серед львівської вулиці встановили лавочки з підігрівом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів