ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові з притулку випустили хворих собак

Притулок не закрили на карантин
Depo.
30 липня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
У Львові з притулку випустили хворих собак
У Львові з притулку випустили хворих собак

Про це сьогодні, 30 липня, під час прес-конференції повідомили кореспонденту Depo.Львів.

У Львові після виявлення чуми в ЛКП "Лев", собак, які перебували там і не контактували із хворою твариною, випустили в місто. Як каже директор ЛКП "Лев" Олег Мацех, це зробили для того, щоб вони не заразилися.

У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 1

Він наголосив, що відпущені собаки за короткий час знаходились в ЛКП і не входили в жоден контакт із хворим псом. Загроза їх зараження є значно меншою, ніж загроза заразитись на вулиці.

За словами директора ЛКП, на підприємстві не можна вводити карантин.

Юрій Микитюк, голова ГО "Захисний фронт" каже, що хвора собака контактувала з іншими тваринами, а це є дуже небезпечно, оскільки хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Зоозахисник зазначив, якщо тваринам робили щеплення, то їм не страшна хвороба.

Натомість Олег Мацех приніс на прес-конференцію протокол переміщення собак та інформаційну довідку стосовно захворювання собак на чуму в ЛКП "Лев".

У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 2У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 3У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 4У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 5У Львові з притулку випустили хворих собак - фото 6

Також підняли питання, що у зондеркоманді в ЛКП працюють люди, які за часів СРСР вбивали там собак. Зараз у їхні обов'язки входить догляд за тваринами.

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів