UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові встановили надсучасний підземний майданчик для сміття: Як він працює

У Львові на вулиці  Ранковій встановили підземний контейнерний майданчик для збору ТПВ

У Львові встановили надсучасний підземни…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

 

Завдяки тому, що контейнери для змішаних відходів повністю заховані під землею, вдасться уникнути неприємного запаху та впливу опадів, не буде доступу різноманітних тварин, й сама територія виглядатиме значно привабливіше.

 

 

На встановлення майданчика з бюджету міста кошти не виділяли. Майданчик облаштовано коштом перевізника. Загальна вартість конструкції становить 320 тис. грн. На новому майданчику розмістили чотири контейнери для змішаних відходів — по 1,1 метра кубічних кожен. Поряд також стоять контейнери закритого типу — так званих "дзвіночків" для збору пластику та скла.

 

 

"Ми вибирали ділянку, щоб було зручно. Все обладнання німецьке, збирається у нас в Україні. Ми подивимося, як це буде працювати, як перезимує, і якщо все буде добре, то буду просити грошей з бюджету, щоб збільшити кількість таких точок по місту. Бо це абсолютно інший підхід, абсолютно інші технології, і за цим — велика перспектива, бо це забезпечуватиме сучасне поводження з відходами", — розповів заступник міського голови Львова з питань безпеки Сергій Бабак.

 

 

 

За його словами, з очевидних плюсів — це чистота, дизайн, не потрапляє волога, дощ — тобто це зменшує масу сміття, яке вивозиться. І це, звісно, буде відображатися на рахунках, які виставляються мешканцям.

 

 

 

Процес встановлення майданчика тривав близько двох місяців. На сьогодні контейнери змонтовані, підключені та успішно випробувані. Вони є повністю під землею і виходять назовні у вигляді урн, які зроблені з міцної нержавіючої сталі та покриті якісною порошковою фарбою.

 

Конструкція доволі проста в користуванні. Маніпуляції з підіймачем здійснюють через консоль управління, яка встановлена у безпосередній близькості від урн. При необхідності, з допомогою кнопки запуску, яку активує працівник, платформа підіймає сміттєві контейнери до рівня землі, після цього сміття вивантажують в автомобіль, а контейнери знову опускають під землю.

 

 

 

Кнопка запуску захищена від сторонніх, активувати її можна лише з допомогою спеціального ключа, що є у співробітників ЛКП "Львівспецкомунтранс". Щоб відкрити кришку урни, потрібно ногою натиснути на педаль спереду.

 

 

Переваги такого механізму — очевидні. Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею. Також — сприяє покращенню санітарного стану загалом та захищає сміття від опадів та вітру (воно не намокає та не розлітається).

 

Нагадаємо, у Садового виявили "сміттєвих" зловживань на 51 млн грн.

 

Фото Львівської міської ради.

 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme