UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові внесли зміни у бюджет


Виконавчий комітет підтримав зміни до міського бюджету і бюджету розвитку, та виділив 2,9 млн грн з резервного фонду

У Львові внесли зміни у бюджет…

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про внесення змін до міського бюджету і бюджету розвитку, а також виділив 2,9 млн грн з резервного фонду для проведення робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів у будинках на вул. Шевченка, 50 та вул. Варшавська, 10. Про це пише Depo.Львів.

Зокрема, рішенням про внесення змін до міського бюджету м. Львова передбачено здійснити перерозподіл коштів і збільшити видатки департаменту житлового господарства та інфраструктури на суму 655,3 тис грн для виплати матеріальної допомоги мешканцям будинку на вул. Хімічна, 2.

Також в бюджеті буде відображено надходження субвенції з обласного бюджету для придбання житла для учасників АТО у сумі 195,6 тис. грн.

Рішенням виконавчого комітету "Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова" передбачено виділити 2,9 млн грн на ремонт двох аварійних будинків.

"Сьогодні резервний фонд міста складається із 21 млн грн. Пропонуємо виділити 2,9 млн грн на ремонт у двох будинках Шевченківського району.

Зокрема, для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 50 на вул. Т. Шевченка виділити 1 473 598 грн.

І для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 10 на вул. Варшавській виділити 1 481 011 грн", — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Також виконком підтримав внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету, які за словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, є погодженими профільними департаментами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"