ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові визначать кращі єврейські страви

Впродовж року страва-переможець буде входити у меню двох ресторанів єврейської кухні у Львові
Depo.
15 серпня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua
У Львові визначать кращі єврейські страви
У Львові визначать кращі єврейські страви

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

VII Міжнародний фестиваль єврейської музики Lviv Klez Fest пройде у Львові 18-31 серпня 2015 року.

Цього року вперше у межах фестивалю єврейської культури у місті визначатимуть страву Lviv Klez Fest.

Мета конкурсу - популяризація автентичної єврейської кухні.

Відтепер в рамках фестивалю єврейської культури у Львові кращу страву визначатимуть щороку. Після цього страва-переможець впродовж року буде входити у меню двох ресторанів єврейської кухні у Львові: у Галицькій жидівській кнайпі "Під Золотою Розою" та в ресторані "Єрусалим".

Конкурс проходитиме у два етапи: у неділю, 16 серпня, о 13:00 буде приготування страв конкурсантами, а вже через тидень, 23 серпня, також у неділю, о 19:30 - оголошення та нагородження переможця, концерт.

До речі, за ініціативи ВЄБФ "Хесед-Ар'є", за підтримки Американського Єврейського Об'єднаного Розподільчого Комітету "Джойнт" та Компанії "Холдинг емоцій !Fest", вже 6 років поспіль (з 2009 року) у Львові проходить Міжнародний фестиваль єврейської музики - Lviv Klez Fest.

Це не просто концерт, що триває кілька днів. Упродовж тижнів на різноманітних майданчиках у місті лунають єврейські мелодії та пісні, можна побачити танці та театральні вистави, взяти участь у пісенних або танцювальних майстер-класах, а малюків розважити на дитячому святі. Кожен фестиваль завжди має "родзинку": театралізоване єврейське весілля в самому серці Львова - на площі Ринок. А гала-концерт, який відбувається просто неба - це традиційно незабутні виступи зірок єврейської музики, які приїжджають з різних куточків світу: України, Росії, Молдови, Польщі, Австрії, Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції, Ізраїлю, США.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів