ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові виявили артилерійський снаряд часів II Світової війни

Місце події було огороджено та виставлено охорону
Depo.
3 вересня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

У Львові на вул. Загірна, 27 під час проведення земляних робіт виявили артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Мерія вкотре нагадує правила техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно, перш за все, зберігати спокій. Потім слід негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів та за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч. Наступний крок - позначити місце перебування предмета, а при можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо).

Обов'язково треба зразу ж повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження ВНП).

Біля цього місця не можна палити, користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати, а також не торкатись підозрілого предмету.

У жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення.

Очікувати треба на безпечній відстані від місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього, представників органів місцевої влади, МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

Більше новин про надзвичайні ситуації читайте на Depo.Львів.