ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові вимагають належно маркувати місця для людей з інвалідністю

З 26 жовтня 2017 року почав діяти закон, який піклується про пріоритетне право стоянки автомобілів, які належать людям з інвалідністю

Depo.
15 лютого 2018 17:27
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 15 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутат міськради Любомир Босаневич запропонував запровадити у місті концепцію стосовно належного паркування місць для людей з інвалідністю, пише Depo.Львів.

"Звернувся до Андрія Івановича спільно з його профільним заступником, керівником ЛКП "Львівавтодор", представниками патрульної поліції м. Львова, головами районних адміністрацій, власниками супермаркетів, торгово-розважальних центрів, офісних центрів та великих ринків напрацювати та запровадити концепцію стосовно належного маркування місць для людей з інвалідністю", - повідомив депутат.

Він також зазначив, що з 26 жовтня 2017 року почав діяти закон, який піклується про пріоритетне право стоянки автомобілів, які належать людям з інвалідністю. Ця норма прописана в Законі України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю".

"Дуже часто водії транспортних засобів зіштовхуються з тим, що маркування паркувального місця для людей з інвалідністю є затертим, нечітким, чи погано видимим. І несвідомо припаркувавшись там, патрульна поліція виписує протокол про порушення правил Дорожнього руху. В світі є практика, що паркувальне місце для людей з інвалідністю маркується в синій або блакитний колір", - додав Любомир Босаневич.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube