ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відзначили найсумлінніших платників податків

Львівщина впевнено посіла перше місце в Україні за кількістю сумлінних платників податків
Depo.
29 вересня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

28 вересня в приміщенні Будинку вчених відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу всеукраїнського рівня "Сумлінні платники податків - 2014". Про це пише Depo.Львів.

Відкриваючи церемонію нагородження президент Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе зазначив, що податкова система України повинна бути прозорішою та зрозумілою для платників податків, адже мета України - стати економічно привабливою територією, де би податкове законодавство було максимально спрощеним".

У Львові відзначили найсумлінніших платників податків - фото 1

Львівщина впевнено посіла перше місце в Україні за кількістю сумлінних платників податків. Переможців оцінювали за такими критеріями: фінансово-господарські результати підприємницької діяльності, рівень оплати праці, виробництво конкурентоспроможної продукції, кількість діючих, збережених та створених нових робочих місць та повнота сплати податків і зборів.

У Львові відзначили найсумлінніших платників податків - фото 2

Зокрема, від Львівщини були відзначені такі найсумлінніші платники податків: ТзОВ "Бурова компанія "Горизонти", ДП "Ен Джі Метал Україна" компанії Н. Граверсен Металварефабрік А/С", НВК "Квант", ТзОВ "Аркадія плюс", ПП "Медичний центр "Інтерсоно", ТзОВ "Самбірська сонячна станція-2", ПАТ "ВіЕс Банк", ТзОВ фінансова компанія "ЕКО-ДІМ".

У Львові відзначили найсумлінніших платників податків - фото 3

Серед нагороджених були також представники двох підприємств із Івано-Франківської та трьох підприємств із Закарпатської областей.

Під час заходу також було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Територіальним відділенням Асоціації платників податків України та Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Львівській області.

Більше новин про платників податків читайте на Depo.Львів.