ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відзначатимуть кращих діячів культури міста

Переможці отримають 6 тисяч гривень
Depo.
12 жовтня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua

Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс у рамках Програми відзначення працівників культури. Про це пише Depo.Львів із посиланням на міськраду.

Конкурс оголошується за напрямками бібліотечної справи, музичного, театрально, образотворчого та хореографічного мистецтв, а також у напрямку народної творчості та аматорського мистецтва й у сфері менеджменту та міжгалузевих проектів.

Цього року Конкурс отримав додаткову номінацію - Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури. Цей напрямок охоплює широке коло менеджерів культури: представників громадських організацій, творчих формацій, працівників бюджетних установ та закладів культури.

Учасниками Конкурсу за іншими шістьма напрямками можуть бути працівники установ та закладів культури, підпорядкованих управлінню культури департаменту гуманітарної політики.

Кандидатури для відзначення можуть подаватися шляхом самовисунення, громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури.

Документи для участі у Конкурсі подаються за адресою 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (з поміткою "На відзначення працівників культури м. Львова").
Прийом документів триває до 10 листопада 2015 року включно.

Журі відзначить працівників культури, які втілили успішні проекти у сфері культурного менеджменту та чия діяльність стала помітним явищем в культурно-мистецькому житті Львова.

У кожній номінації буде обрано 3 переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 6 тисяч гривень.

Більше новин про відзначення працівників культури читайте на Depo.Львів.