ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відкриють нову бібліотеку

Вже цього місяця у Львові відкриють Urban-бібліотеку

Depo.
17 квітня 2018 15:13
ФОТО: depo.ua

Мережа дитячих бібліотек Львова налічує 17 бібліотек, які обслуговують різні райони нашого міста. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Минулого року Львівська міська рада підтримала та відремонтувала три дитячі бібліотеки, кожна з яких тепер стала яскравою та привабливою для дітей різних вікових категорій. А загалом ціль міста – щоб у кожному районі була сучасна медіатека, щоб бібліотека стала не лише книгозбірнею, а місцем зустрічей, активного відпочинку та своєрідною коворкінг-зоною для дітей.

Бібліотека на вул. Окружній, 29, комфортна і затишна, тепер має мансардове приміщення, яке діти назвали "Стрихованка", та в яке не дозволено заходити дорослим. Медіатека "Мультиплекс" на вул. Симоменка, 10 в рамках проекту "Наукова – розумний мікрорайон" отримала фінансування на придбання сучасної техніки: інтерактивної дошки, проектора, 2 комп'ютерів, ноутбуків, багатофункціонального пристрою. Встановлено 55-дюймову тач-панель (виробник Bigtab Touch Panels), для котрої спеціально розроблено та встановлено програмне забезпечення "Інтерактивна карта міста Львів", з допомогою якого відвідувачі бібліотеки отримали можливість вивчати історію пам'яток архітектури, рослин, парків, пагорбів та річок, що знаходяться у місті.

Вже на початку 2018 року була відрита нова дитяча медіатека в мікрорайоні Рясне (вул. Ковалика, 1), на яку з міського бюджету було виділено 7738000 грн. Нове приміщення, меблі та технічне обладнання (комп'ютери, графічні планшети, pocket book, проектор, мультиборд), стильний інтер'єр, правильне зонування і звісно книги - все це приваблює нових і нових відвідувачів в районі, в якому до цього часу ще не було такого типу культурного осередку, яким стала Smart бібліотека.

"На 2018 рік ми маємо дуже амбітні плани в перспективі розвитку бібліотек та їх трансформації в мультифункціональні середовища. Наприкінці квітня відкриється після ремонту Urban-бібліотека, що на вул. Устияновича, 4, яка продовжить свою діяльність в сфері проблематики архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв'язків у місті, життя людини в місті. На ремонт і на облаштування з міського бюджету міста було виділено 1270400 грн. Одразу анонсуємо, що на відкритті буде дуже цікаво", - зазначили в управління культури Львівської міської ради.

В активній фазі ремонтних робіт перебуває інклюзивна бібліотека для людей з вадами зору – Сенсотека, розташована в Стрийському парку (вул. У. Самчука, 22). Завдання Сенсотеки – забезпечити людей з інвалідністю доступним простором для їхнього навчання, відпочинку та налагодження соціальних взаємовідносин. Простір бібліотеки буде реорганізовано згідно з правилами універсального дизайну, відповідно до потреб людей з порушенням зору та опорно-рухового апарату.

Раніше у Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube