У Львові відкриють фабрику Св. Миколая

Відкриття Фабрики Святого Миколая у Львові відбудеться 13 грудня

У четвер, 13 грудня, о 12.00 год у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв в рамках проведення благочинної акції "Миколай про тебе не забуде" відбудеться урочисте відкриття "Фабрики Святого Миколая". Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

"До дня Святого Миколай вже менше двох тижнів, отже настав час для відкриття Фабрики Святого Миколая у м. Львові. 13 грудня о 12.00 год розпочне свою роботу вже вісімнадцята Фабрика у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17).

Цьогоріч на відкриття завітає хорова капела "Дударик" та виконають уривок з мюзикла-казки "Пригоди Святого Миколая". Герої цього дійства- ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт — зійдуться у епічному музичному двобої за віру і добро і Святого Миколая.

День Святого Миколая — свято малечі, що наповнене незабутніми моментами та приємними подарунками. Акція "Миколай про тебе не забуде" прагне, щоб це свято прийшло до всіх дітей. Фабрика Святого Миколая — місце, де народжується дух зимових свят, добра та любові. Впродовж 13−18 грудня тут працюватимуть волонтери — Помічники Святого Миколая, і готуватимуться до справжньої казки, щоб атмосфера доброчинності Чудотворця прийшла в це свято до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров'я", — розповідають організатори.

Робота помічників Миколая на Фабриці полягає в підготовці подарунків для потребуючих дітей, а саме: робота у відділах прийому подарунків, видача адрес малечі, сортування, пакування, перевірка якості запакованих подарунків. На Фабриці завжди панує атмосфера дива, добра і взаємодопомоги.

Цього року близько 500 Помічників Св. Миколая завітають до більш ніж 2500 дітлахів з 1300 сімей (багатодітних, малозабезпечених, учасників АТО). Всі помічники добре підготовлені для важливої святкової місії, для цього відвідують спеціальні вишколи. Останній такий вишкіл відбудеться 8 грудня у Центрі Шептицького (127 аудиторія — зала "Паркова").

"Запрошуємо усіх людей відвідати Фабрику Святого Миколая, долучитися до акції "Миколай про тебе не забуде" та допомогти Чудотворцю принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує. Фабрика радо прийме іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки та засоби гігієни. Подарунки просимо приносити до 16 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв за адресою вул. Коперника, 17 (з 10.00 до 19.00).

Також запрошуємо долучитися до акції водіїв-помічників Св. Миколая, котрі мають змогу допомогти нам з перевезенням волонтерів та подарунків ввечері 18 грудня 2018 р. від Фабрики Святого Миколая до домівок дітей, які з нетерпінням чекають візиту від Помічників Чудотворця", — закликають організатори.

У суботу, 8 грудня 2018 р. запрошують всіх приєднатися до святкової "Акції в місті". Мета акції — розповісти усім, що до свята Св. Миколая залишилося 10 днів, запросити людей долучитися до акції і принести подарунки на Фабрику Святого Миколая. А 9 грудня в рамках акції відбудеться Різдвяний майстер-клас для сімей по виготовленню різдвяної листівки та прикрас на ялинку з макаронних виробів. Майстер-клас проходитиме в осередку Академії Української Молоді, вул. Стрийська, 24, м. Львів. Усі зібрані кошти будуть скеровані на акцію "Миколай про Тебе не забуде".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів