ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відкриється виставка "Воїни світла"

У місті офіційно стартує проект національно-патріотичного виховання, організований музеєм спільно із Львівським Будинком офіцерів

Depo.
12 жовтня 2018 15:51
ФОТО: depo.ua

У понеділок, 15 жовтня 2018 року, о 15:00 у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І. Франка, 154) відбудеться відкриття фотовиставки "Воїни світла", присвяченої Дню захисника України. Про це Depo.Львів з посиланням на Фотографії старого Львова.

На виставці представлено фотороботи військового капелана, отця церкви святого Миколая УПЦ КП у м. Львові Андрія Дуди.

Уперше на Схід як військовий капелан отець Андрій поїхав у вересні 2015 року і з того часу як волонтер їздить усією лінією розмежування та робить світлини.

Частина фотографій стала основою фотовиставки, ідея якої полягає у тому, щоб показати сучасних героїв, котрі, захищаючи на Сході незалежність України, творять історію нашої держави: воїнів, капеланів, волонтерів.

Окрім відкриття виставки "Воїни світла" у цей день в музеї відбудеться презентація експозиції, присвяченої подіям, що сьогодні відбуваються на Сході України.

А ще з 15 жовтня 2018 року офіційно стартує проект національно-патріотичного виховання, організований музеєм спільно із Львівським Будинком офіцерів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube