ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться XV фестиваль "Jazz Bez"

Бонусом фестивалю стане музична презентація львівської школи джазу
Depo.
17 жовтня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua

З 3 по 6 та 12 грудня 2015 року XV міжнародний джазовий фестиваль "Jazz Bez" святкуватиме свій ювілей. Цього року вільна інтелектуальна музика наповнить чотирнадцять культурних центрів України та Польщі. Потужні звуки "Джазбезу" лунатимуть у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Харкові, Києві та Одесі, а також в польських Новіцах, Любліні, Перемишлі, Вроцлаві, Білостоку та Варшаві. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Концерти у Львові відбуватимуться у залах Львівської філармонії, клубі "Picasso", у "JazzClub.Lviv" на вул. Вірменській, 35 та в Театрі ім. Марії Заньковецької.

Бонусом фестивалю стане музична презентація Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики разом з українсько-австрійським проектом "Лемківська Сюїта" та проектом теперішніх мешканців Лемківщини "Angela Gaber Trio".

Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи.

Родзинкою фестивалю є поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі-джаз…) та імпровізаційної музики.

За 14 років на фестивалі відбулися сотні концертів, утворилися десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на "Jazz Bez" перевищила тисячу.

Більше новин про фестивалі у Львові читайте на Depo.Львів.