ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться великий сольний концерт Ніни Матвієнко

На розсуд львівської публіки легендарна українська співачка представить нову концертну програму "Душа Україна"
Depo.
30 жовтня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua

У суботу, 7 листопада, народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, Герой України Ніна Матвієнко дасть великий сольний концерт на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької. На розсуд львівської публіки легендарна українська співачка представить нову концертну програму "Душа Україна". Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Майстерності Ніни Митрофанівни Матвієнко аплодували і аплодують не тільки в Україні, а й далеко за її межами - у США, Канаді, Мексиці, Чехії, Польщі, Угорщині, Фінляндії, Кореї, Франції.

Голосом Ніни Матвієнко співає, сміється і плаче Україна. Її пісні - це своєрідна інтерпретація українського духу.

Цей дух ніби закодований в інтонації народної пісні. А саме народні пісні переважають у репертуарі Ніни Матвієнко: календарно-обрядові, побутові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII-XVIII сторіч.

Є також чимало творів сучасних українських композиторів – Є. Станковича, Л. Дичко, О. Киви, І. Поклада, І. Кириліної, В. Шумейка, М. Скорика, О. Білаша.

Окрім яскравого співочого таланту, артистка має талант драматичної актриси: її вміння перевтілюватись на сцені вражає.

Невипадково режисери із задоволенням запрошують Ніну Матвієнко до зйомок художніх та документальних фільмів.

Також в активі артистки - телевізійні вистави "Маруся Чурай", "Катерина Білокур", "Розлилися води на чотири броди" і радіоспектаклі "Лісова пісня", "Князь Святослав", "Сватання на Гончарівці".

У 1995 році Ніна Матвієнко-актриса зіграла 16 вистав з американським театром La Mama E.T.C. (Нью-Йорк, США). А 1997 року разом із японським танцівником Тадаші Ендо та режисером Сергієм Проскурнею створила музичну виставу "Під сонцем", яка стала справжньою подією в культурно-мистецькому житті нашої держави.

Початок концерту – о 19:30.

Більше новин про концерт Матвієнко читайте на Depo.Львів.