ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться пам'ятний вечір про уроки війни для Європи

Музиканти виконають твори Maрселя Дюпре, Олів'є Латрі, Рудольфа Мауерсбергера, Йоганна Себастьяна Баха
Depo.
5 жовтня 2015 19:35
ФОТО: depo.ua

Концерт присвячений 70-річчю закінчення Другої світової війни відбудеться у Будинку органної та камерної музики. До Львова завітає Національна заслужена академічна капела України "ДУМКА" (художній керівник - головний диригент Герой України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України - Євген Савчук). Партія органу Денні Вільке (Німеччина). Про це Depo.Львів повідомили організатори. 

У програмі пам'ятного вечора - твори Maрселя Дюпре, Олів'є Латрі, Рудольфа Мауерсбергера, Йоганна Себастьяна Баха.

Розпочне вечір патріотичний твір "Героїчна поема" для духових, ударних інструментів і органу Maрселя Дюпре, написаний до свята відкриття відреставрованого після знищення в Першій світовій війні собору Вердена.
Продовжить пам'ятний вечір твір Олів'є Латрі Salve Regina, задуманий для органу, хоральної школи і жіночих голосів.

На звершення пам'ятного вечора звучатиме Ораторія La France au Calvaire Марселя Дюпре, яка була своєчасно завершена для спільних урочистостей з нагоди реставрації собору міста Руан і святкування 500-річчя офіційної реабілітації Жанни із Орлеана у 1956 р.

Цей літургічно-музичний вмілий прийом Дюпре наприкінці твору-нагадування створює одночасно рамку з заголовком, під яким проходить концерт у Будинку органної та камерної музики: "Слава в вишніх Богові і на землі мир" Концерт відбудеться 10 жовтня о 17:00 год.

Більше новин про концерти пам'яті у Львові читайте на Depo.Львів.