У Львові відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку

У цих змаганнях візьмуть участь переможці та призери регіональних фіналів, які представляють усі регіони України
Depo.
5 березня 2016 18:50
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у суботу, 5 березня, на базі Національного університету "Львівська політехніка" відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку "Прангліміне – 2016". У цих змаганнях візьмуть участь переможці та призери регіональних фіналів, які представляють усі регіони України. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Загалом у змаганнях візьмуть участь 62 учасники у 6-ти вікових категоріях: Чомучки (учні 1-3 класів), Дослідники (учні 4-6 класів), Хлопці (7-11 класи), Дівчата (7-11 класи), Сеньйори (жінки) та Сеньойри (чоловіки) – вчителі та дорослі без обмежень у віці.

Зазначимо, що змагання з усного математичного рахунку проводяться в Україні в рамках реалізації міжнародного україно-естонського проекту "Міксіке в Україні". за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та Міністерства освіти і науки України.

Учасниками проекту можуть стати учні (віком від 6 років), їх батьки та вчителі, студенти тощо. Станом на 2 березня 2016 року на сайті проекту зареєстровано 40 563 користувачів, з яких 1 069 – вчителі ЗНЗ. У заходах проекту у 2014-2016 рр. взяли участь учні з понад 1 100 навчальних закладів зі всіх областей України.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів