ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться концерт гурту давньої музики "Хорея козацька"

Гості стануть мандрівниками у часі
Depo.
4 вересня 2015 17:05
ФОТО: depo.ua

У Львові відбудеться концерт гурту давньої музики "Хорея козацька". Концерт відбудеться у Львові у суботу, 12 вересня, у Львівській обласній філармонії о 18-й годині. Про це Depo.Львів повідомила прес-служба видавництва "Астролябія".

Концерт приурочений виходу в світ книги Михайла Хая "Микола Будник і кобзарство" та 15-літньому ювілеєві Видавництва.

Ця книга про нашого друга і вчителя, витонченого мистця, бандуриста, поета, художника, майстра музичних інструментів Миколу Будника.

Цей концерт організатори присвячують його світлій пам'яті. А, також, на славу всім справжнім лицарям нашої землі, що стояли і стоять в її обороні.

Концерт занурить глядачів у світ щирої старовини. Гості стануть мандрівниками у часі, де провідниками будуть музика, поезія і спів.

Під час концерту глядачів почують середньовічні ірмоси та кондаки, взірці дружинної поезії, скарби епічної кобзарсько-лірницької традиції: лицарські пісні, козацькі псальми, запорозькі думи, невольничі плачі, ренесансні та барокові псальми та канти, геральдичну поезію, твори з доби романтизму та визвольних змагань ХХ ст., а, також, сучасні співи борні за нашу Святу Вітчизну і за нашу Вольную Волю.

Більше новин про Форум видавців читайте на Depo.Львів