ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться інженерний ярмарок кар'єри

У Львові відбудеться ХІ "Інженерний ярмарок кар'єри"

Depo.
16 квітня 2018 13:23
ФОТО: depo.ua

У Львові, 25-26 квітня, відбудеться "Інженерний ярмарок кар'єри" - виставка провідних компаній, яка дає можливість студентам та всім охочим познайомитися з потенційними роботодавцями і зробити перший крок на шляху до професійного успіху. Про це повідомляє Depo.Львів. Захід відбудеться у IV корпусі Львівської Політехники.

"Інженерний ярмарок кар'єри відбудеться 25-26 квітня у четвертому корпусі Львівської політехніки. Такий захід відбувається уже одинадцятий рік і ми дуже раді, що ця традиція так і тримається, ярмарок розвивається, росте і масштабується.

Це ярмарок з вакансіями, де кожна компанія може себе представити перед студентами, викладачами, розповісти про вакансії, про те, що потрібно, аби потрапити до них на роботу, у якому векторі розвиватися. Ми дуже раді, що студенти можуть знайти собі роботу, а компанії - працівників", - зазначив Андрій Чумак, організатор заходу.

"На самому заході ми маємо стенди, де розміщуємо компанії. На цьому ярмарку у нас вже є заявлених 45 компаній, але ми хочемо збільшувати це число. Думаю, на самому ярмарку буде понад 50 компаній", - додала відповідальна за корпоративні зв'язки Оксана Магіс.

"Найголовніше, що отримує студент, коли приходить на цей ярмарок – має змогу заповнити резюме і віддати його усім компаніям-учасникам, яким забажає. Другий етап інтерактиву, на який потрапляє студент, це жива консультація з HR та представниками компаній. Студент може прийти на будь-який стенд і дізнатися про роботу, умови роботи, специфіку самих компаній.

Також самі компанії, які беруть участь у ярмарку, можуть проводити презентації та воркшопи для великої кількості людей.

У нас на самому ярмарку будуть різні розіграші, інсталяції", - зазначив Антон Григуть, менеджер зв'язків з громадськістю.

"Перед ярмарком у нас триватиме тиждень успіху – тиждень лекцій та воркшопів. Компанії будуть вчити тому, кого ж шукають роботодавці. Будуть люди, які розповідатимуть свої історії, аби показати, що досягти успіху можна і до 30-ти років", - зазначила Дар'я Медведєва, відповідальна за контент.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube