ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться Форум е-урядування

Організатори очікують високопосадовців - міністра юстиції і заступника міністра оборони
Depo.
14 вересня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, 18 та 19 вересня у приміщення Українського католицького університету відбудеться Форум електронного урядування. Ідея його - показати конкретні рішення та напрацювання, розповісти, де на це можна знайти гроші та як вирішити різноманітні законодавчі проблеми.

Як повідомили організатори, на Форумі буде багато високопосадовців: зокрема, міністр юстиції, заступник міністра оборони, через Skype долучиться заступник голови Адміністрації Президента, народні депутати, які відповідають за законодавчу складову. Також буде голова Агенції електронного врядування України Олександр Риженко. Запрошено спікерів з Польщі, Естонії, яка є лідером у впровадженні електронного урядування в світі, представників Ізраїлю, які розповідатимуть про різні інноваційні сервіси в електронній освіті. Буде також експерт з Німеччини, який розповість про стан відкритих даних у світі.

"Буде дуже насичена програма. У перший день говоритимуть глобально про світовий досвід, про приклади, речі, рішення. Другий день - більш прикладний: показуватимуть, як це працює, де, на якій платформі, як живе і дихає. На Форумі будуть представлені напрацювання щодо впровадження ID-картки і, можливо, буде показано макет: на жаль, за місяць неможливо встигнути зробити її повністю", - розповіла працівник управління міжвідомчої координації Львівської міськради Тетяна Кожокарь.

У Львові вже відбувався Форум електронного врядування у 2012. Щоправда, він був у значно менших масштабах.

Більше новин про електронне урядування читайте на Depo.Львів.