ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться фестиваль кримськотатарської культури

Покажуть унікальні експонати із приватних та державних колекцій
Depo.
25 серпня 2015 12:16
ФОТО: depo.ua

Фестиваль кримськотатарської культури відбудеться у Львові та Винниках 5-6 вересня. До участі запрошені відомі діячі культури, художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва та творчі колективи із Криму. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

Фестиваль кримсько-татарської культури відбуватиметься у Львові уже вдруге.
У рамках фестиваль також відкриють виставку, на якій представлять унікальні експонати з державних та приватних колекцій.

У рамках фестивалю також відбудеться багато майстер-класів, щокрема із приготування страв національної кухні: янтих (чебуреки не смажені), шашлик, кєлін-аш (пельмені нареченої), хошаф (узвар з кизилу).

Також львів'яни та гості фестивалю можуть взяти участь у майстер-класах із унікальної техніки традиційної східної вишивки "татар ішлємє", букме, хаснах, старовинних східних та українських технік роботи на гончарному колі, розпис емалями кераміки.

Відбудеться також погашення спеціальної поштової марки та показ анімаційного фільму.

Протягом дня під супровід традиційної музики, виконання учасниками фестивалю із Криму старовинних і сучасних національних пісень, яскравих національних танців проходитиме тепле спілкування з кримськими гостями.

Завершиться фестиваль спільним виконанням національного танцю "Хоран".

Більше новин про кримських татар у Львові читайте на Depo.Львів