ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові відбудеться фестиваль дитячої хорової музики

У місті відбудеться презентація методичного посібника духовних пісень і канонів для дитячого хору
Depo.
10 листопада 2015 10:06
ФОТО: depo.ua

З 13 по 15 листопада в нашому місті проходитиме Фестиваль хорового співу "Співаймо канон". Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Переконатись в різнобарвності канонів вам дадуть змогу 18 дитячих та молодіжних хорових колективів. Цьогорічний шостий фестиваль присвячений року Митрополита Андрея Шептицького, тому кожен хор виконуватиме духовний твір.

Серед учасників: Зразковий хор "Радуниця" Дитячих клубів Шевченківського району, хори учнів ДМШ № 8 та № 3, Зразковий вокальний ансамбль "Намисто" ПК ім. Гната Хоткевича, Народний хор "Жайвір" та хор-клас ДМШ №1, Зразковий вокальний ансамбль "Намисто" МПК ім. Г. Хоткевича, Народний дівочий хор "Ліра" Львівського національного університету ім. І. Франка, хорові колективи м. Дубляни, м. Самбір, м. Рудки, хори з Києва та Здолбунева.

Фестиваль проходитиме в два етапи: 13 листопада відбудуться майстер-класи для учасників хорів та їх керівників, а 14 і 15 листопада – виступи колективів.

Майстер-класи відбудуться в конференц-залі Львівського Палацу Мистецтв (вул. М. Коперніка, 17). Початок о 15:00 год.

Спершу учасники спілкуватимуться про роль митрополита А. Шептицького в розвитку української культури.

В той же день відбудеться презентація методичного посібника духовних пісень і канонів для дитячого хору.

Також на учасників свята очікує сюрприз від Дитячих клубів Шевченківського району м. Львова, а саме демонстрація цікавого витвору вихованців художнього гуртка та хору "Радуниця".

Концертні виступи всіх учасників розпочинатимуться о 13:30 год. 14 та 15 листопада в Будинку камерної та органної музики (вул. С. Бандери, 8). Крім того, в неділю о 16:30 год. відбудеться спільне покладання квітів до пам’ятника Митрополиту та виконання духовних творів.

Більше новин про фестивалі у Львові читайте на Depo.Львів.