У Львові від завтра суттєво зросте вартість проїзду у електротранспорті
Старі квитки можна обміняти до 22 січня
- Львів
-
14 січня 2020 18:03
Відповідно до рішення виконавчого комітету "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті", з 15 січня вступить в дію відкоригований тариф разової поїздки в трамваях та тролейбусах. Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", невикористані старі квитки можна буде обміняти з доплатою у відділі зборів підприємства за адресою: м. Львів, вул. Сахарова 2, з 15 до 22 січня 2020 року. Про це пише Depo.Львів.
Нагадаємо, з 15 січня вартість разової поїздки в трамваях та тролейбусах становитиме:
- якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування EasyPay) звичайний — 6 грн, пільговий — 3 грн.
- якщо квиток придбаний у водія — звичайний — 7 грн, пільговий — 3 грн 50 коп.
- Ціна квитка для перевезення багажу — 7 грн
Вартість 30-денної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.
Придбати 30-денний проїзний абонемент можна у кіосках з пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/. Вартість 30-денного проїзного на сайті — 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).
Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду, не змінюється. Усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.
"З 15 січня змінюється також розмір штрафу за безквитковий проїзд, що становитиме 120 грн.
Пасажири мають право обміняти заздалегідь придбані квитки на актуальні з доплатою у відділі зборів ЛКП "Львівелектротранс" за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2. Здійснити обмін можна з 15 до 22 січня 2020 року", — повідомили у ЛКП "Львівелектротранс".
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 08:34Внаслідок ударів ракет та дронів у Львові загинула людина, є поранені
- 15:31На Львівщині шосту добу розшукують двох підлітків, які пішли до лісу
- 18:50У Львові біля залізничного вокзалу збудують паркінг на п'ять поверхів
- 16:33Favbet Tech став партнером IT Arena 2025 у Львові
- 13:45На Львівщині викрили працівника Дрогобицької колонії та ув'язненого, які налагодили схему збуту наркотиків
- 12:22На Львівщині продовжує зростати кількість отруєних у готельному комплексі дітей
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 10:26В готельно-розважальному комплексі на Львівщині масово отруїлися діти
- 10:16"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Львовом (ГРАФІК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 08:02"УЗ" призначила додаткові потяги між Львовом і Прикарпаттям (ГРАФІК)
- 19:48Львівський посадовець тогував "бронею": Ціна питання $4 тисячі (ФОТО) ФОТО
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 11:44Жителя Львівщини, що погрожував журналісту, запроторили за ґрати на рік