У Львові вчитимуть, як лікувати екзотичних тварин

До Львова приїдуть польські ветеринари з Гданського зоопарку

Depo.
17 лютого 2017 14:52
ФОТО: depo.ua

17 лютого до Львова приїдуть польські ветеринари з Гданського зоопарку. Разом зі своїми українськими колегами вони проведуть семінар для ветеринарних лікарів з питань селекції та лікування екзотичних тварин. Про це інформує прес-служба ЛНУВМ та БТ ім. С.Гжицького, пише Depo.Львів.

Лекції польських та українських науковців, практикуючих ветеринарних лікарів можна буде послухати у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, на базі якого і відбуватиметься семінар.

Лікарі ветеринарної медицини Гданського зоопарку, які є фахівцями із лікування захворювань диких тварин, розкажуть про специфіку лікування слонів, тигрів, мавп, екзотичних птахів та рептилій.

Лікар ветеринарної медицини реабілітаційного центру бурого ведмедя, що знаходиться у c. Синевир-Остріки Міжгірського району Закарпатської області у Національному природному парку "Синевир" Михайло Маслей розповість про особливості утримання бурого ведмедя у напіввільних умовах.

Окрема секція семінару буде присвячена безпеці продуктів харчування, а саме ветеринарним критеріям оцінки риби. Сьогодні гігієна виробництва при переробці рибної продукції, хвороби морських риб є серйозною загрозою безпеки людини у сфері охорони здоров'я.

Семінар розпочне свою роботу о 9:00 у п'ятницю, 17 лютого, в аудиторіях № 5 та 7 головного корпусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (вул. Пекарська, 50).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів