У Львові учасники бойових дій виступають проти Зеленського

У Львові учасники бойових дій на брифінгу щодо львівської мирної акції протесту виступили проти участі актора Володимира Зеленського у президентській кампанії

У Львові учасники бойових дій на брифінгу щодо львівської мирної акції протесту виступили проти участі актора Володимира Зеленського у президентській кампанії. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на 112.

Зокрема, вони закликали виборців задуматися над тим, кого вони обиратимуть на виборах у березні і пояснили, чому кандидатура Зеленського - це лише прикриття для приходу до влади бізнесмена Ігоря Коломойського.

"Ця людина ( Ігор Коломойський, - ред) не має жодної совісті, зараз вона судиться з Україною. І саме через цю маску клоуна він планує повернутися до України і повернути свої активи, щоб далі грабувати український народ. Тому ми як українська спілка учасників АТО, люди, якім не байдуже майбутнє нашої країни, за яку кожен з нас був готовий віддати свою життя, ми не дозволимо керувати країною людині, яка готова стати на коліна перед нашим ворогом. В той час, коли в Україні йде боротьба з агресором, коли він забирає життя наших синів, він (Зеленський, - ред) готовий вставати на коліна", - сказав представник української спілки учасників АТО Максим Каменецький.

Побратими підтримали Каменецького та закликали українців голосувати з розумом.

Нагадаємо, у Львові Зеленського закидали лижами (ФОТО, ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів