ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові триває програма навчання плаванню дітей

Скористатися нею зможуть діти-пільговики віком 9-15 років
Depo.
19 серпня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

У нашому місті триває друга частина "Програми навчання плаванню дітей у Львові", яка проводиться в басейні палацу спорту ЛОО ФСТ "Динамо".

За інформацією управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міськради, цьогоріч уже пройдено шість тапів, у яких взяли участь близько 400 дітей, на даний час триває сьомий етап Програми. На реалізацію перших шести етапів з міського бюджету витрачено близько 110 тис. грн. Передбачається, що у другому півріччі орієнтовно ще 400 дітей з пільгових категорій матимуть змогу взяти учать у цій Програмі.

Завданням Програми є здобуття дітьми віком 9-15 років навиків з плавання, популяризація здорового способу життя, занять спортом та фізичною культурою.

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти із малозабезпечених та багатодітних сімей та діти-сироти. Також надаватимуть пільги дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань. А ще безкоштовно займатись плаванням зможуть діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії, талановиті та обдаровані діти, а ще діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків. Не обділять й дітей учасників АТО.

Для того, щоб взяти участь у Програмі, слід звертатися за місцем проживання у відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Більше новин про благодійні програми у Львові читайте на Depo.Львів.