У Львові стимулюватимуть розвиток технологічного підприємництва

Загалом протягом 2016 року організатори планують провести 12 майстер-класів
Depo.
2 березня 2016 23:45
ФОТО: depo.ua

У Львові стартує проект "Wake Up Meetings", мета якого стимулювати розвиток інновацій, продуктових компаній та підприємницького ІТ руху в місті. Про це пише Depo.Львів.

4 березня о 16:00 організатори проекту – Львівська бізнес-школа УКУ та Креативний квартал – запрошують на майстер-клас Влада Воскресенського, співзасновника компанії Invisible Solutions на тему "Еволюція IT-індустрії в Україні: від аутсорсингу до продукту".

"Stop using, start creating", – саме під таким девізом пройде другий майстер-клас у рамках проекту "Wake Up Meetings".

Влад розповість про те, чому саме в Україні варто створювати продуктові компанії, з якими складнощами доведеться зіткнутися на шляху переходу від аутсорсингу до продуктового бізнесу, які кадри для цього необхідні і чи є вони в Україні.

Модеруватиме зустріч Ілля Кенігштейн, співзасновник та СЕО "Креативного кварталу", радник міського голови м. Львова з питань інновацій та інвестицій.

Загалом протягом 2016 року організатори планують провести 12 майстер-класів, доповідачами яких стануть успішні українці-підприємці, які вже створили свої продуктові компанії та досягли глобального визнання. Вони поділяться досвідом і нададуть практичні поради як здійснити перші кроки до успіху.

"Сьогодні багато говорять про Львів як ІТ-центр, проте дослідження зроблене ІТ-кластером показує, що у Львові є багато саме аутсорсингових компаній і більшість з них невеликі. Натомість структурованого системного бізнесу у сфері інформаційних технологій – мало. Ми б хотіли через проект "Wake Up Meetings" вплинути на культуру створення продуктів, розвиток та рівень технологічного підприємництва у місті", – коментує декан Львівської бізнес-школи Софія Опацька.

Влад Воскресенський – співзасновник компанії Invisible Solutions (InvisibleCRM), серед клієнтів якої Microsoft, Oracle, Salesforce та інші. Співзасновник і голова правління Afortio – офшорної компанії з розробки програмного забезпечення. Має великий досвід керівництва і розробки нового бізнесу. Здобув ступені магістра з відзнакою у сфері міжнародних бізнес-відносин та інформатики.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів