ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові пройдуть Міжнародні дні освіти дорослих

Провайдери освітніх послуг представлять широкий спектр можливостей
Depo.
2 жовтня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua

У Львові з 5 по 10 жовтня відбудуться Міжнародні дні освіти дорослих. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Головна мета заходу - сприяти формуванню в українському суспільстві розуміння цінності освіти дорослих і освіти протягом всього життя, та підвищенню спроможності організацій, які надають послуги в цій сфері.

"Освіта дорослих - це той ресурс, яким можуть користуватись люди для підвищення рівня добробуту власного життя, сім'ї, свого регіону, країни в цілому", - впевнені організатори.

Дні освіти дорослих на Львівщині дозволять поінформувати населення про діючі організації та програми з освіти дорослих, сприяти формуванню громадської думки щодо навчання впродовж життя, обміну досвідом впровадження програм освіти дорослих в Україні, розвитку громадянського суспільства, сприяти доступності освіти дорослих для вразливих груп населення, задоволенню потреб в освіті з урахуванням запитів сучасного ринку праці. Львів та Львівська область показують на власному прикладі вплив освіти на життя людей, дорослих, будь то безробітні, чи пенсіонери, чи внутрішньо переміщені особи.

У рамках Днів відбудеться телеміст, численні круглі столі, відкриті конференції, форум з освіти дорослих, які пройдуть на базі різних установ Львова.

Завершальним заходом стане Фестиваль освітніх послуг для дорослих і ярмарок вакансій, який проводиться в Палаці мистецтв Львова.

Провайдери освітніх послуг представлять широкий спектр можливостей для населення Львівської області, зможуть обмінятись досвідом, а гості - знайти роботодавця або проектну мрію, ознайомитись з технологіями та можливостями освіти дорослих і освіти на протязі всього життя, прийняти участь у майстер-класах з народної або професійної творчості, зустріти цікавих людей. А на ярмарку вакансій місцеві роботодавці зустрінуться з людьми, які шукають роботу.

Під час Днів учасниками різних заходів, загальна кількість яких наблизиться до 3000 осіб, будуть внесені пропозиції по формуванню єдиної стратегії розвитку освіти дорослих на обласному, районному та місцевому рівнях Львівської області.

Більше новин про проведення Днів читайте на Depo.Львів.