ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові стартувало серійне виробництво бронеавтомобілів "Дозор-Б"

Планується виготовлення щонайменше 150 машин на рік
Depo.
9 вересня 2015 09:36
ФОТО: depo.ua
У Львові стартувало серійне виробництво бронеавтомобілів "Дозор-Б"
У Львові стартувало серійне виробництво бронеавтомобілів "Дозор-Б"

Про це Depo.Львів інформує з посиланням на  "Экономические известия".

Нарешті довга історія з багатостраждальним бронеавтомобілем "Дозор-Б" підходить до свого логічного завершення. На Львівському бронетанковому заводі практично все готово до серійного виробництва даної машини.

Підприємство вже запустило виробництво 9 автомобілів в спеціально побудованому та обладнаному для збірки "Дозорів" цеху.

Основною проблемою залишається брак співробітників. Новий цех дозволяє проводити зварювання кузова протягом чотирьох днів, а на повне складання одного автомобіля йде близько місяця. А тому, завод потребує мінімум 400 працівників, при розрахунку випуску один автомобіль в день, при попередньому замовленні в 150 машин в рік.

Оскільки "Дозор" універсальний в установці силового агрегату - двигуна, багато країн виразило зацікавленість в придбанні даного бронеавтомобіля для своїх Збройних Сил саме з тим агрегатом, який їм найбільше привабливий.

Нагадаємо, ще місяць тому Depo.Львів писало, що на Львівському бронетанковому заводі наразі не виготовляють серійно "Дозори". На підприємстві виготовили один броньовик, але і той досі не пройшов випробування Міноборони.

А також на Львівському бронетанковому заводі не вистачає працівників, а виконують тут завдання лише Міноборони.

Згодом Depo.Львів повідомляло, що Львівський бронетанковий завод оснащують для виробництва "Дозору-Б". Підприємство отримало спеціальні токарні станки.

Більше про Львівський бронетанковий завод читайте на Depo.Львів.