ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові стартувало будівництво IT House

Будівництво триватиме півтора роки
Depo.
2 листопада 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

На вул. Студинського офіційно стартувало будівництво IT House. Після посвячення землі та закопування капсули часу, присутніх привітали міський голова Львова Андрій Садовий, директор Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський та виконавчий віце-президент компанії SoftServe Олег Денис. Про це пише Depo.Львів.

IT House – проект будівництва будинку для працівників ІТ-індустрії за оригінальним проектом. Земельну ділянку в затишному районі Львова для цього виділило місто. Проект є неприбутковим, квартири продаватимуться за собівартістю – 555 доларів за кв м.

Олег Денис підкреслює: проект – некомерційний та унікальний, і реалізовуватиметься завдяки спільним зусиллям.

"Люди об’єднались і зроблять собі за собівартістю житло чудової якості. Об’єднуючий фактор дуже важливий для ІТ-компаній. Для нас людський капітал – це основне. Друге – це непереборне бажання жити тут, адже ми маємо чудове місто. Ми хочемо творити, працювати, жити тут. ІТшники – це якраз та категорія, яка, якщо їй некомфортно, може скласти свій ноутбук і виїхати в Польщу", – відзначив Олег Денис.

У Львові стартувало будівництво IT House - фото 1

Проект ініційований Львівським ІТ Кластером і має на меті збудувати комфортне житло на 72 квартири, яке відповідатиме усім потребам та бажанням сучасних ІТ-шників Львова.

У Львові стартувало будівництво IT House - фото 2

Сам проект реалізується за принципом кооперативного будівництва: охочі придбати житло стають учасниками житлово-будівельного кооперативу та вносять оплату визначеними частинами впродовж періоду будівництва житла. Взяти участь у проекті можуть лише працівники компаній-учасників Львівського IТ Кластеру.

У Львові стартувало будівництво IT House - фото 3

Новобудова матиме великі балкони для зон відпочинку. Також у будинку буде серверна, кімната для зустрічей, дитяча кімната, велосипедний паркінг, підземний паркінг, тераса (на даху), підключений швидкісний інтернет. Крім того, будинок проектується так, щоб з часом повністю відмовитися від газу і перейти на альтернативні джерела енергії.

Триватиме будівництво IT House до 18 місяців.

Більше новин про будівництво читайте на Depo.Львів.