UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові стартували змагання зі стрільби з лука

У Львові  розпочалися Міжнародні змагання зі стрільби з лука "Золота осінь 2019"

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ "Динамо" стартували 56-ті Міжнародні змагання зі стрільби з лука "Золота осінь 2019", присвячені 50-річчю участі львівських спортсменів у чемпіонаті світу. Про це пише Depo.Львів.

Цей турнір є одним із найдавніших спортивних змагань, яке з 1964 року проводиться у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Також він є одним із основних рейтингових змагань лучного сезону України 2019 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Цьогоріч для участі у міжнародних змаганнях "Золота осінь 2019" заявлено рекордну кількість учасників — понад 280 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусії, Великої Британії, Грузії, Ізраїлю, Польщі, Узбекистану, США, 11 областей України та м. Київ.

Фінальна частина змагань буде проведена за міжнародними стандартами з використанням прямої он-лайн трансляції та мультимедійних засобів (світлодіодний екран, відеозйомка), специфічне облаштування місця проведення фіналів, що розпочнуться 14 вересня о 10:30. в історичному серці міста Львова — на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім.С.А.Крушельницької.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook