ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові стартували Дні бессарабської культури

Голова Одеської ОДА Саакашвілі вважає, що Львів – це центр будування української державності
Depo.
17 жовтня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

У Львові стартували Дні бессарабської культури. Заходи відбуватимуться сьогодні та завтра під гаслом "Зшиваємо країну". Про це пише Depo.Львів.

Як зазначив під час урочистого відкриття Міхеіл Саакашвілі, голова Одеської ОДА, це заходи, які допомагають будувати нову українську державу. І не дивно, що така ініціатива реалізована у Львові, адже, за словами очільника Одещини, "Львів – це центр будування української державності".

У Львові стартували Дні бессарабської культури - фото 1

"Тут така гарна атмосфера, що для кожного громадянина України, а також мешканця Одещини – це дійсно завжди свято – бути у Львові. Ми робимо насправді інтеграцію Одещини і того куточка Одещини – Бессарабії. Там дуже добрий і гарний народ, дуже цікава культура. Це дійсно дає надію на майбутнє України. Ми всі разом спільними зусиллями переможемо", - каже Саакашвілі.

У Львові стартували Дні бессарабської культури - фото 2

Він додає, що "це дійсно така історична ініціатива, такого ніколи не було".

"Це консолідує націю, надає надію кожному мешканцю України, незалежно від етнічності, не залежно від мови, якою вони спілкуються. Це дійсно така нова ініціатива, яка будує нову українську державу. Як завжди, це відбувається у Львові. Львів – це центр будування української державності", - зазначив Міхеіл Саакашвілі, голова Одеської ОДА.

У Львові стартували Дні бессарабської культури - фото 3

Як інформує прес-служба Львівської міськради, у рамках Бессарабської амбасади у Львові виступатимуть музичні й танцювальні колективи з різних куточків Одеської області, діятиме виставка побуту різних етнічних груп, які там мешкають.

Львів'яни та гості міста зможуть посмакувати стравами бессарабської кухні на майстер-класах та презентаціях. Родзинкою кулінарної частини стане дуель двох страв - мамалиги та баноша на пл. Ринок.

Ініціатива з проведення Днів бессарабської культури у Львові належить виноробу з Одещини, власнику ТМ "Колоніст" Івану Плачкову та львівській ресторанній компанії Kumpel' Group.

Активну участь в організації беруть Одеська та Львівська облдержадміністрації, Львівська міська рада та Клуб галицької кухні.

Більше новин про візит Саакашвілі до Львова читайте на Depo.Львів.