ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові стартує конкурс на проект "Місця щасливих людей"

Скрябіна вшанують простором щастя і творчості, а не журбою
Depo.
12 серпня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна та Львівська міська рада оголошують бліц-конкурс на проект облаштування інтерактивного громадського простору "Місце щасливих людей", який має з'явитись у Львові на пл. Олекси Гасина. Про це повідомляє Depo.Львів.

Серед фанатів музиканта Андрія Кузьменка точилися розмови про вшанування його творчості та пам'яті. Найактивніші ініціатори вшанування об'єдналися в Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна, який запропонував відійти від стандартних перейменувань вулиць, організацій, пам'ятників до чогось, що дійсно продовжувало б справу музиканта та приносило користь мешканцям і гостям міста.

Відтак, з'явилась ідея вшанувати пам'ять простором щастя та творчості, а не журбою.
Для того, аби краще зрозуміти настрої мешканців Львова щодо цієї ідеї, 8 квітня в приміщенні міськради було проведено громадські обговорення.

Місто запропонувало 4 варіанти локацій та надало мешканцям можливість запропонувати свої варіанти.

У підсумку, після великої кількості консультацій і погоджень, було обрано громадський простір на перетині вулиць Стефаника та Коперніка, відомий з 2013 року як пл. Олекси Гасина.

Площа має іменитих "сусідів" - Львівську національну галерею мистецтв ім.Бориса Возницького, Львівську національну наукову бібліотеку України імені Василя Стефаника (колишній Оссолінеум), Львівський національний університет імені Івана Франка.

Перед учасниками конкурсу поставлено завдання - створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об'єкт (арт-об'єкти), присвячений (присвячені) творчості Андрія Кузьменка.

Цей простір можна розглядати як "мистецьку платформу", на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в галузі музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Кінцевий термін подання конкурсних робіт - 10 вересня.

Більше новин про відзначення пам'яті Кузьми Скрябіна читайте на Depo.Львів

Мітки: #