ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові проведуть конкурс на найкращого велопрацедавця

Заявки приймають до 16 вересня
Depo.
14 серпня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua

"Велопрацедавець-2015" проводитимуть у Львові в межах Європейського тижня мобільності (16-22 вересня), пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

Метою конкурсу є відзначення найбільш дружніх до велосипедистів офісів та установ міста. Це чудова можливість заявити про свою компанію, яка дбає про сталий розвиток і збільшення рівня життя у Львові.

Переможець конкурсу отримає заохочувальні призи. Оголошення переможців відбудеться 22 вересня.

Переможцем може стати той працедавець, який створив найкращі умови для працівників-велосипедистів компанії чи організації та клієнтів, які приїжджають на велосипедах.

Серед критеріїв відбору - наявність та якість велостійок, додаткових зручностей для велосипедистів (душ, роздягальні), частка велосипедистів у загальній кількості працівників, бонуси для них від компанії, а також всіляке заохочення їзди на велосипеді.

До слова, конкурс "Велопрацедавець" уже вшосте проводять у Києві. За цей час він довів свою ефективність та доцільність. Ця акція має на меті заохотити працедавців створювати кращі умови для своїх працівників і клієнтів, які користуються велосипедом, таким чином заохочуючи їх частіше пересуватись цим видом транспорту. Це також можливість для компанії підняти свій корпоративний імідж та зробити внесок у покращення якості життя в місті.

Більше про різноманітні конкурси у Львові читайте на Depo.Львів